( 14 : 20 , 30 : 34 , 44 : 55 , 70 : 70 )

Body : J.Tomas - 27, D. Rufer - 18 , R.Tomas - 12 , K.Švec - 10 , J.Civín - 5,

Trojky : 6x (Rufer 3x ,R.Tomas - 2x , J.Civín -1x)      NB - 5x

Šestky : 20/8                                                              NB - 30/17

Fauly   :   22                                                                NB -   15

5 osobních chyb : 38.min - K.Švec(Dukla)

TCH :19.min lavička Nymburk - nesportovní chování

38.min K.Švec (Dukla) - nesportovní chování po odpískání 5. osobní chyby

Rozhodčí utkání : S.Kadečka,P.Baudyš

Průběh utkání : 2 : 8, 7 : 16, 14 : 20, 22 :20, 28 : 24, 28 : 34, 30 : 34, 30 : 41 , 37 : 45,

40 : 50, 44 : 55, 46 : 60, 49 : 64, 58 : 64, 65 : 65,70 : 67, 70 : 70, 72 : 71, 76 : 76, 78 : 76

Do utkání s rezervou ligového Nymburka nastoupilo naše družstvo  bez obav a důslednou obranou a úspěšnými protiútoky postupně zvyšovalo náskok a soupeř zaznamenal první koš za stavu 0:5,a další za stavu 2:12.Do druhé čtvrtiny udělala lavička domácích zásadní změnu když na hřiště přišel zkušený K.Forejt a byl to on,kdo 8 body otočil skóre ve prospěch domácích .Ale i tak jsme šli do šaten s malým náskokem.Druhý poločas byl opět v naši režií a dvěmi trojkami R.Tomase jsme zvýšili náskok na 11bodů.Začátek poslední časti jsme zvýšili náskok  v 5.min až na 15 bodů,ale ani to nestačilo na vítězství.Domácí hráči přitvrdili hru  a během 2 minut jsme získali 5 osobních chyb,když zejména domácí hráč s číslem 10 boural všechno co mu stalo v cestě a hlasitými výkřiky hlásil fauly na něj.Naši hráči místo hry začali diskutovat s rozhodčími a to byl také jeden z důvodu neuspěchu.Vzávěru naši hráči nesmírnou bojovnosti získali dva míče a z následných protiútoků vytěžili 3 body,když neproměnily 2 šestky.V prodloužení  rozhodlo víc umění při proměňování trestních hodu.